Vokalo mokytoja įvertino „The Roop“ lyderio vokalą

Vokalo mokytoja įvertino „The Roop“ lyderio vokalą 2021-01-30 13:17

Praėjusiais metai su daina „On Fire“ Europą pavergusi grupė „The Roop“ šiemet sugrįžo su dar vienu hitu. Praėjusią savaitę pristatyta daina „Discoteque“ iškart tapo lažybininkų favorite ne tik laimėti nacionalinę „Pabandom iš naujo“ atranką, bet ir didžiąją Euroviziją.

„The Roop“ hitą aptarinėja ne tik didžiausi Lietuvos portalai, bet ir Eurovizijos gerbėjai užsienyje. Dainos vaizdo klipas jau sulaukė beveik 2 mln. peržiūrų, o reakcijas į „Discoteque“ filmuoja itin daug video blogerių. Tiesa, didžioji dalis dėmesį kreipia tik į patį pasirodymą ir dainą, o štai viena vokalo mokytoja iš Didžiosios Britanijos susikoncentravo į Vaidoto Valiukevičiaus balsą.

„Honest Vocal Coach“ „The Roop“ lyderio vokaliniai sugebėjimai buvo aptarti ir pernai. Akivaizdu, kad šių metų pasirodymas britę dar kartą sužavėjo.

„Man labai patinka jo neįprastas balsas. Galima sakyti, jis tarsi gergždantis. Vaidoto vokalas yra labai švelnus. Jei atvirai, mano jo norisi klausytis ir klausytis“, – vaizdo įraše kalba moteris.

Vokalo specialistei patiko ir naujoji „The Roop“ daina bei sceninis įvaizdis. Moteris taip pat atviravo, kad lietuvius laikė praėjusių metų favoritais.

Vaizdo įrašas „Youtube“ platformoje turi jau virš 46 tūkst. peržiūrų.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos