Žymos : Vilija Matačiūnaitė

Eurovizijos užkulisiai

Vilijos Matačiūnaitės šansai Eurovizijoje vertinami kukliai

Mūsų viltis Eurovizijoje, Vilija Matačiūnaitė, anot bukmekerių turi daugiau šansų nepraeiti nei praeiti pusfinalio barjerą. Tiesa, skirtumas tarp nurodytų koeficientų nėra labai ryškus – 1.95 prie 1.75. Tuo tarpu galimybės sėkmingai pasirodyti finale, jei taip atsitiks, kad ten papulsim, vertinamos dar kukliau. Lietuva patenka į penketuką šalių, kurios finale dalintųsi paskutiniąsias vietas. Visgi, mes optimistai […]
 Nacionalinė atranka 2014: Vilija Matačiūnaitė
Nacionalinė atranka

Nacionalinė atranka 2014: Vilija Matačiūnaitė

Vilija Matačiūnaitė pirmą kartą televizijos eteryje ir debiutavo 2003 metais Eurovizjos atrankoje. Prabėgus 11 metų atlikėja vėl dalyvauja šiame atrankiniame konkurse ir yra viena iš jo lyderių. Kviečiame išsakyti nuomones, ar norėtumėte, kad ši atlikėja atstovautų Lietuvą 2014 metų Eurovizijoje?
Nacionalinė atranka

Vilija Matačiūnaitė – Oh My God

Vilija Matačiūnaitė populiari dainininkė Lietuvoje, kuri šiais, 2013 metais, tapo LRT projekto “Auksinis balsas” nugalėtoja. Atlikėja išgarsėjo dar 2005 metais, kuomet sudalyvavo dviejuose populiariuose TV projektuose – Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje bei muzikiniame realybės šou “Kelias į žvaigždes“. Eurovizijos atrankoje Vilija atliko dainą “Oh My God” ir lietuviškame finale užėmė 7 vietą.