6 Komentarai

 • Labai gaila…. Nusivyliau anglišku variantu, lietuviškas Sachos Song atliekamas dainos variantas nepalyginamai geresnis. Už Sachos atliekamą dainą balsuočiau visom keturiom, o vat Monikos atlikta daina visai neįdomi. Kodėl negalėtų į Euroviziją keliauti lietuviška daina? Lietuviškas tekstas labai gražiai skamba. Ir be to Monikos atlikimas buvo visai atmestinas: jokio jausmo, jokios emocijos. Manau, kad ji graži to nepakanka. Gaila, kad tokią grąžią dainą sugadino:(

 • Balionai be paskirties!

 • Panašu, kad Monikos balsas labai silpnas

 • EUROVIZIJAI TIKRAI NEREIKIA LABAI GERŲ BALSŲ,(patikrintas variantas).
  Pvz; dainavo super vokalistas MILIUS ,o gavo priešpaskutinę vieta?,jokios teisybės?,
  ten ne dainininkai ,o aktoriai ar cirko artistai,turi dalyvauti?ŠAUMENAI,NEPYKITE.
  BETO POLITIKA TEN TAIP PAT VEIKIA…?
  LIETUVA VISADA GAUNA LABAI MAŽAI BALŲ…?KODĖL??? GERIAUSIA BUVO JEI NEKLYSTU 6 VIETA? M.MIKUTAVIČIUS,SAMAS,A.MAMONTOVAS,ŠOKĖJAS LUKOŠEVIČIUS,SMUIKININKAS. KODĖL MŪSŲ GERB.KOMISIJA NEGALI PROFESIONALIAI IŠRINKTI GRUPĖS KURI GAUTŲ 1-ar nors 3 VIETA?
  LIETUVOJE YRA LABAI GERŲ NAUJŲ GRUPIŲ,TEN LABAI GERO BALSO VISIŠKAI NEREIKIA,KAIP IR X FAKTORIUJE,EUROVIZIJOJE RENKA “ŠOU ARTISTĄ”,O NE OPERINIUS BALSUS…PAŽIŪRĖKITE,PAKLAUSYKITE KAS PAIMA 1 VIETAS? IR IEŠKOKITE TOKIŲ ATLIKĖJŲ,O GAL MŪSŲ KOMISIJA KAIP TIK NENORI ,KAD LAIMĖTU 1 VIETA LIETUVA?, NES REIKĖTU DARYTI “EUROVIZIJA”LIETUVOJE, MATOTE IR VĖL VISUR PINIGAI…:) “EUROVIZIJAI”labai gerų balsų NEREIKIA…JIEMS REIK KAIP PERNAI LAIMĖJO VISAI IDOMIAI RUSU,AR IŠ SIBIRO SENUTĖS:) SUPER GAVO 1-PIRMA VIETA IR GAVOSI PUIKUS ŠOU…:)Tai mano nuomonė,ačiū sekmės atstovauti LIETUVA:)

 • balsas prastokas?

 • tyliu……. kaip visos rekia ir nieko nesudainuoja… 10000 tokiu dainu kitais zodziais…. jau atsibodo toks stilius cypimo… ir kur tik mergos kainuoja cypia uztempia zodzius…..

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.