Eurovizija 2014: Dalyviai ir dainos

2014 metų gegužės 6 dieną įvyks pirmasis Eurovizijos pusfinalis. Antrasis, kuriame dalyvaus ir Lietuvos atstovė, Vilija Matačiūnaitė, vyks gegužės 8 dieną. Tuo tarpu finalas vyks gegužės 10 dieną.

Šiuo metu jau yra žinomi visų 37 šalių dalyviai ir jų dainos:

Airija: Kasey Smith ir Can-linn – Heartbeat
Albanija: Herciana Matmuja – Zemërimi i një nate
Armėnija: Aram MP3 – Not Alone
Austrija: Conchita Wurst – Rise Like A Phoenix
Azerbaidžanas: Dilara Kazimova – Start A Fire
Baltarusija: TEO – Cheesecake
Belgija: Axel Hirsoux – Mother
Danija: Basim – Cliche Love Song
Didžioji Britanija: Molly – Children Of The Universe
Estija: Tanja – Amazing
Graikija: Freaky Fortune feat. Riskykidd – Rise Up
Gruzija: The Shin & Mariko – Three Minutes To Earth
Islandija: Pollapönk – Enga fordóma
Ispanija: Ruth Lorenzo – Dancing in the rain
Italija: Emma Marrone – La mia città
Izraelis: Mei Finegold – Same Heart
Juodkalnija: Sergej Ćetković – Moj Svijet
Latvija: Aarzemnieki – Cake To Bake
Lenkija: Donatan ir Cleo – My, Słowianie
Lietuva: Vilija Matačiūnaitė – Attention
Makedonija: Tijana Dapčevič – To The Sky
Malta: Firelight – Coming Home
Moldova: Cristina Scarlat – Wild Soul
Norvegija: Carl Espen – Silent Storm
Nyderlandų: The Common Linnets – Calm After The Storm
Prancūzija: Twin Twin – Moustache
Portugalija: Suzy – Quero Ser Tua
Rumunija: Paula Seling & Ovi – Miracle
Rusija: Tolmachevy Sisters – Shine
San Marinas: Valentina Monetta – Maybe (Forse)
Slovėnija: Tinkara Kovač – Spet / Round And Round
Suomija: Softengine – Something better
Švedija: Sanna Nielsen – Undo
Šveicarija: Sebalter – Hunter of stars
Ukraina: Maria Yaremchuk – Tick-tock
Vengrija: Kallay Saunders András – Running
Vokietija: Elaiza – Is It Right

19 komentarų apie “Eurovizija 2014: Dalyviai ir dainos”

 1. KRISTINA

  Vilija tavo daina geriausia atitinka Eurovizijai,idomiausia ir vienintelė kuri man patiko.

 2. Virginija

  Lietuvai atstovauti tinkamiausia yra MIA,su ja scenoje galėtų pasirodyti keturi mūsų gražuoliukai džentelmenai su savo šokiu,o pritariančius balsus leidžiama įrašyti pagal fonograma,MIA dainuoja gerai ir vaizdas scenoje būtų geras.

 3. Dominyka

  Mia geriausias variantas,grazus balsas,o daina grynai eurovizine,tokia lengva,kiek siunciame visokius Montvydus ir t.t su tom lyrinem dainom ir jamam paskutines vieta. Uz MIA!

 4. po 02.08

  Kokia nepagarba vyresniesiems eurovizijos klausytojams! Ar visi Lietuvoje supranta angliškai? Net dainos pavadinimo lietuviškai negali pasakyti… Begėdis Giržadas… Na man, nesuprantančiai angliškai, geriausiai skamba Its All About …berods Monikos atlikime, bet įvaizdžio kol kas nėra…Įvaizdį turi Vilija ir Mia. Nežinau kaip bus, jei daina netiks dainininkui…Sėkmės.

 5. Mia tinkamiausia, turi nuostabu balsa ir patirti,
  Vilija irgi stipri, taciau patirties maziau,Monika taip pat aikstai vertinu, labai jauna, patirties maziau…

 6. i6 vis7 geriausiai atlieka visas dainas monika linkyte. n4 viena daina nepatiko taip ,kad tiktu geram konkursui.monika jas ver2ia klausytis

 7. na kolkas geriausia yra suomijos daina nes ji yra kazkuom ypatinga.tos kitos pazornos dainos tai baltarusijos,ukrainos,sveicarijos,maltos,albanijos tai nezinau jie turbut pakvaiso kad tokius atsiprasant sudus issiunte tai cia yra tikru tikriausia tragedija! na aisku italijos daina nera ne bloga nei gera paprasta daina ir tiek.

 8. Mia,tikrai ji ,darbšti ,pareiginga ir gerai žiūrisi scenoje ,,sėkmės ir geros kloties tiek Lietuvoje ,tiek ir už jos ribų,,,,,Mia tu šaunuolė

 9. Stai radau siandien koki komentara dienrastyje, ir manau, kad tai yra tiesa, todel noriu pasidalinti juo:
  ”Žmonės nekaltinkite žiūrovų ir vieni kitų , nes iš tikro žiūrovai daugumoje balsavo už Mios dainuojamą dainą, bet “kompiuteriai” , matomai, vykdė klastotojų bei vertelgų užsakymą ir žiūrovų balsus skaičiuodami “ŠVELNIAI KLYDO”.
  Šiandien GALUTINAI įsitikinau, kad VIS TIK buvo KLASTOJAMI žiūrovų balsai. Anksčiau taip pat buvo tokių įtarimų.
  Klastojimas (ir korupcija) iš politikos persimetė ir į meno sritį. Tai tikras vėžys, kuris pribaigs ir meną, kaip pribaigė Lietuvos valstybę politikų ydos ir moralinis supuvimas.
  Štai mano (ir ne tik mano) pastebėti klastojimo požymiai:
  1. Susiskambinome arba pasikalbėjome tiesiogiai su pažįstamais ir bendradarbiais. Viso virš 50 žmonių. Iš jų 43 žiūrėjo atranką. Iš 43 balsavo 36. Iš 36 balsavusių 33 balsavo už Mios dainą, 2 už Baumilo, 1 už “Attention”. Tarpe šių žmonių 15 yra tiesiogiai susijusių su muzika. Kiti taip pat ne “runkeliai”.
  Visi, be išimties, šokiruoti ir nesupranta, kaip galėjo kitur žiūrovai balsuoti diametraliai priešinga proporcija. Taip niekada nebūna.
  Gyvename vidutiniame mieste, ne Vilniuje, o už 280 km. nuo Vilniaus. Asmeniškai nepažįstame nei vieno dainininko. Taip, kad neapkaltinsite pažintimis. Pasiskambinau kituose miestuose gyvenantiems pažįstamiems, kurie domisi Eurovizija. Ir ten beveik identiškos nuomonės.
  2. Gal pastebėjote, kaip buvo klastojami tie balsai, prie kurių sudėlioti (+) ir (-). Jei ankstesnėse transliacijose Mios daina būdavo aukštai ir su (+), tai dabar nustumta į patį galą su neįmanomu kiekiu (-). Todėl tą lentelę rodė labai trumpai, kad žmonės nespėtų pastebėti tokios nesąmonės. Aiški klatotė.
  3. Po to kai Mia padainavo savo dainą jos persvara buvo vos ne dviguba. Po to staiga žaibiškai rezultatas pasikeitė į kitą pusę. Per tokį trumpą laiką fiziškai nebūtų įmanoma surinkti tiek daug skambučių “Attentation” dainai. Aiški klastotė.
  4. Visi pastebėjote, kad “Attention” dainos iškėlimas į pirmą vietą neatitinka nei jai skirtų balų skaičiaus nei jokios logikos, todėl galutinis balų skaičius paskutinėje lentelėje net nebuvo rodomas specialiai.
  5. Ar pastebėjote, kad už nesekmę visada būdavo apkaltinami žiūrovai – atseit, kvailai nubalsavo.
  ĮSIDĖMĖKITE, kad žiūrovų balsus ypatingai lengva suklastoti – niekas iš pašalies nesuras klastos ir neįrodys, kad buvo balsuota kitaip. TAI ŽINO TIK TIE, KURIE PRISIDEDA prie šio purvino “proceso”.
  Kompiuteriuose nusimanantys žmonės puikiai žino, kaip lengvai tai daroma. Jie mane išvadino naivuoliu, kai pareiškiau, kad gal iš tikro žmonės kvailai balsuoja. Jie išaiškino visą tokių “objektyvių” balsavimų technologiją – kompiuteriai balsus “skaičiuoja” pagal meno sektoriuje “dirbančių” vertelgų ” “specialią programą” – nugalėtojas į “programą” įvedamas iš anksto, o po to vyksta tik optimaliausio varianto įgyvendinimas, kad žmonės kuo mažiau suprastų kas vyksta.
  Kai kam korupcija svarbiau už meną.
  Jiems nusispjauti ir į dainininkus, ir į Lietuvos prestižą, nes jų parinktos dainos Eurovizijoje pastoviai yra paskutinėse vietose ir pastoviai padaroma gėda Lietuvai.
  Komisijos darbas taip pat neskaidrus. Kodėl iš komisijos pasitraukė ar buvo pašalinta ta puiki dainininkė, o įvestas įtartinai angažuotas Zvonkus? Gal ta daininkė nesutiko žaisti pagal nesąžiningą scenarijų? Tik Pauliukaitis ir Seilius elgėsi gana garbingai. Kiti du buvo, matomai, Valinsko “paveikti”?
  Gaila dainininkų, kuriuos taip “išdūrinėja” klastotojai ir vertelgos. Gaila ir tų “laimėtojų”, kurių “naudai” visa tai daroma (nes jie gadinami morališkai) , o labiausiai gaila tų, kurie stengiasi, dainuoja visa galva aukščiau, už tuos “tempiamus už ausų”, bet paskutinę akimirka SUMINDOMI Į PURVĄ.
  Ir taip kartojasi ne pirmą kartą.
  Tai ne tik mano asmeniniai pastebėjimai.
  Per eilę metų, stebėdamas visą tai, nusivyliau meno ir pramogų srityje dirbančiais “menedžeriais”. Tai meno naikintojai.
  NEGALIU TYLĖTI, kai taip tyčiojamasi iš dainininkų ir iš Lietuvos.”

  http://www.delfi.lt/pramogos/eteris/lietuva-issirinko-daina-kuri-skambes-eurovizijoje-kopenhagoje.d?id=64103046#ixzz2uEbxvI00

 10. Gerardas

  Latvijos dainos nuorodos irasas prastas su pasitaikanciom karts nuo karto pauzem, pravartu pakeisti ji egzisuojanciu kokybiskesniu! Latvijos daina saldziausia!

 11. IS CIA ESANCIU LATVIJOS GERIAUSI. Dar Ispanijos nebloga, bet Latviukai be konkurencijos !!!

 12. Mano nuomone ir mano skoniui , šiemet Eurovizija kaip niekad stipri , įdomi , nebanali ir net gi nelabai “eurovizinė” . Įdomu tik , ar mums tai išeis į naudą ? Na , tikėkimės …O aš balsuosiu už Armėniją – daina pavergė nuo paties pirmo karto , kai ją išgirdau . Niekaip negaliu jos atsiklausyti .

 13. Austėja

  Manau šiais metais „Eurovizijoje“ yra labai daug gerų dainų, visos neblogos, bet mažiausiai man patiko Lenkija. Dar nelabai patiko Malta, Belgija, Albanija… O mano favoritai – Švedija, Slovėnija, Vengrija ir Suomija. Nerealios dainos!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *