Bučiniai Eurovizijoje padalino Lietuvą į dvi stovyklas

buciniai-eurovizija-2015

Austrijoje vykstanti Eurovizija Lietuvoje kelia ne ką mažesnį šurmulį. Monikos ir Vaido euroviziniame pasirodyme panaudotas bučinių elementas tarp tos pačios lyties žmonių sukėlė daug aistrų ir diskusijų mūsų šalyje.

Visgi, kad toks epizodas bus panaudotas buvo galima nuspėti. Dar gerokai prieš Eurovizijos konkursą buvo išleistas Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos oficialus dainos This time vaizdo klipas, kuriame taip pat buvo bučinio momentas tarp dviejų vyrų. Minėtasis video klipas tuo metu taip pat iššaukė įvairių reakcijų, tačiau vaizdo įrašas nebuvo toks populiarus ir ažiotažas visuomenėje nebuvo toks didelis.

Tokio motyvo panaudojimu pasipiktino ne tik aršus homoseksualų kritikas Petras Gražulis, bet ir ne maža dalis visuomenės. Tokį įspūdį galima susidaryti skaitant komentarus naujienų portaluose. Eurovizija.net puslapyje kritiškų atsiliepimų šiuo klausimu taip pat pakankamai daug. Aštresnius pasisakymus netgi vengiame publikuoti, nenorėdami kad tokie negatyvūs išsireiškimai nustelbtų Eurovizijos dainų konkurso esmę.

Žinoma, ne visi priešiškai sutiko tokį Monikos ir Vaido sceninį sprendimą. Gėjų lygos prezidentas Vladimiras Simonko gyvai stebėjęs pasirodymą teigė, jog yra laimingas, kad Lietuvos atlikėjai ryžosi įgyvendinti šį bučinių tarp vyrų ir moterų sumanymą. Akivaizdu, kad tokia reakcija turėtų būti tarp visų netradicinės orientacijos žmonių, kurie siekia, kad požiūris į gėjus ir lesbietes Lietuvoje būtų tolerantiškesnis.

Vienos lietuviškos TV laidos žurnalistai klausinėjo praeivių gatvėse, ką jie mano apie aptariamą epizodą. Buvo galima susidaryti įspūdį, kad žmonės šiuo klausimu pasiskirstę į dvi stovyklas. Vieni reiškė nepasitenkinimą, kiti to nesureikšmino ir įvardino kaip pigų triuką vardan populiarumo.

Taip pat daugėja pasvarstymų ar Lietuvos atstovai ryšis bučinių fragmentą pakartoti ir Eurovizijos finale. Kita vertus, scenarijaus pakeitimas siekiant sušvelninti mūsų visuomenės prieštaringas reakcijas reikštų tam tikrą savo pozicijos silpnumą šiuo klausimu.

Štai kokias dideles aistras kursto 2015 metų Eurovizija, kurios populiarumas Europoje ir tuo pačiu Lietuvoje, auga su kiekvienais metais. Norėtume išgirsti ir jūsų nuomonę, apie Monikos ir Vaido eurovizinio pasirodymo siužetą.

Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos pasirodymas antrajame Eurovizijos pusfinalyje

Panašūs straipsniai

15

avatar
11 Komentarų gijų
4 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
12 Komentaro autoriai
MerginaDaiva LabanauskienevygajurgitaNojus Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
Deima
Svečias
Deima

Man tai vienodai.Geriau nei kad Eurovizija laimi transvestitas is Austrijos

R
Svečias
R

Sveiki.Nuostabus pasirodymas,miela buvo žiūrėti – Šaunuoliai ir sveikinu.Turbūt vienas šauniausių iš visų lietuvių ten buvusių.Čia problema ne bučiniuose tarp vyrų ar merginų, o Lietuvių pavyde ir mastyme.Niekada Lietuvis nepasakys,kad tikrai šaunu ir gražu, o pavydo ir pykčio užtemdyti pasakys,jog tai pasibaisėtina.Juk tai šau ir kam tas žmonių piktumas…kur Jūsų palaikymas ir gražūs žodžiai,kai tikrai jie to verti.Lai kiekvienas tas piktas žmogus pasižiūri į save ir pagalvoja,ar tikrai jis neturi problemų, jei tik blogos mintys sukasi galvelėje ir nieko tame nemato gražaus…

Daiva Labanauskiene
Svečias
Daiva Labanauskiene

Sutinku, puikus komentaras!!!!

Virginija
Svečias
Virginija

Mūsų šalies dueto pasirodymas – puikus, nė vienos gaidos pro šalį, sukurta nuotaika – jaunatviška, žaisminga, žavinti, užkrečianti…. Duetas savo darbą padarė tobulai. O ką padarė “komanda” su scenovaizdžiu? Padėjo ar sugadino? O ką daro šios žinutės antraštės autorius? Manau, kad antraštė yra labai kvaila, kad ši tema (pagal antraštę) neverta diskusijų, aistrų, kad nereikia priešinti ir dirbtinai supriešinimo pritempti. Juk tai tik šou. Blogiausias dalykas šių metų pasirodyme – diletantų sudėliota scenografija. Štai apie ką kalbėti ir aistras kaitinti reikėtų. “Padalinkime” nuomones į kelias dalis – kas turi kurti scenografiją? apsišaukęs analfabetas ar profesionalas? Kas geriau? Suvaidintas dėl tikslo… Read more »

Ramune
Svečias
Ramune

niekad neziurejau,dabar idomu,noreciau prabalsuoti,bet numeris kurio gali siust zinute,baisi paslaptis pasirodo.interi nerasta

lina
Svečias
lina

Kaip prabalsuoti uz lietuvius esant norvegijoi is norvegisko numerio

Elvira
Svečias
Elvira

gėda uz lietuva !!!!! ir vien del bucinio viska sugadino mano nuomone

Nojus
Svečias
Nojus

Gryna teisybė..

Mergina
Svečias
Mergina

Šios mažumos jau turi begales teisių, yra labai toleruojamos, bet siekia būti pačiame viršuje, aukščiau už Dievišką meilę ir ištikimybę bei gyvybę, už šeimą ! Gal tai ir atrodo kaip smerkimas (kas išlieka stiprus ir priešinasi), bet dažnai jie patys atima teises iš šeimos, iš vaikų, iš visų tų kurie bando pasipriešinti. Kiek esu mačiusi tų paradų, jie elgiasi labai aršiai, agresyviai, išsinuogina , šaiposi iš jiems nepritariančių ir labai neargumentuotai puola bei gina savo kvailystes. ištvirkavimus bando paversti norma.

raimis
Svečias
raimis

Kai erotinius filmūus transliuoti(normalius tarp vyro ir moters) tai ne nes,Lietuva Marijos žemė o,va Pgejus reklamuoti tai mes europiečiai tolerantiški.

Nojus
Svečias
Nojus

Visas pasaulis išsigimsta,tai nenuostabu,kad ir lietuviai stengiasi neatsilikt..
Daina neprasčiausia ir dainininkai normalūs,bet tie iškrypėliai nebuvo reikalingi ten..

Mergina
Svečias
Mergina

tiesa

jurgita
Svečias
jurgita

Man labai patiko sita daina ir monika su vaidu nuostabu

vyga
Svečias
vyga

Kiekvienais metais, nauja pasauline tvarka vis labiau ir labiau mum plauna smegenis…praeitais metais kaip koki gmo i gera maisto mums isūde iškrypėli končita…siais metais australopitekus…koki modifikuota kolona jie parodys kitais metais??? Visi kas nori sužinoti daugiau paziurekit alcyon pleyades interneto puslapi anglu arba rusu kalbom

Daiva Labanauskiene
Svečias
Daiva Labanauskiene

Zymius dainininkus gejus toleruojame, nes jie jau zvaigzdes. Todel kol esi eilinis, tai slepkis po lapais? Vadinasi visi kurie kritikuoja yra veidmainiai. Kaip galite vertinti pasirodyma, jei neaisku kuo buvote uzsieme , nes spejote pamatyti tik sekunde uztrukusi bucini? Man patiko, saunuoliai!