Donny Montell – I’ve Been Waiting For This Night

Donny MontellDonatas Montvydas dar kartą bandys užkariauti Euroviziją. Primename, kad Donatas Montvydas Eurovizijos konkurse jau dalyvavo 2012 metais ir užėmė 14 vietą.

Atlikėjas yra paskelbęs, jog dalyvaus 2016 metų Eurovizijos nacionalinėje atrankoje. Netgi jau pristatė viešai ir kūrinį, su kuriuo bandys laimę artėjančiame konkurse. Dainos pavadinimas “I’ve Been Waiting For This Night”. Tai pat primename, jog Donato Montvydo sceninis vardas yra Donny Montell.

Taigi, siūlome paklausyti šio atlikėjo konkursinę dainą ir įvertinti jos “euroviziškumą” bei galimybes sėkmingai pasirodyti atrankoje, o po to galbūt ir didžiojoje Eurovizijos scenoje.

Donny Montell – I’ve Been Waiting For This Night

Panašūs straipsniai

9

avatar
9 Komentarų gijų
0 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
8 Komentaro autoriai
jorksandraašKristinaGabrielė Vydmantaitė Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
Onutė
Svečias
Onutė

Nebloga…

erne
Svečias
erne

Nuostabi daina! Mes šiais metais laimėsime! Sėkmės Jums, Donatai! Būtinai balsuosime už Jus! Superinė daina ir klipas, o tie suskraiberiai, kurie vertina daina viesai ir sako, kad ten nepadoru kažkas, nusišneka! Dar karta pasikartosiu: nereali daina ir Jus laimėsit!!!! Aš tikiu Jusu daina!

erne
Svečias
erne

Nuostabi daina,- jau kartojuosi! Sėkmės Jums, Donatai

Greta
Svečias
Greta

Labai patiko tikiuosi laimės;)

Gabrielė Vydmantaitė
Svečias
Gabrielė Vydmantaitė

Ši daina nuostabi ir pats pasirodymas yra nuostabus pirmasis kandidatas yra Donatas jis ir turi važiuot į Eurovizija nes ši daina ir pasirodymas auksinio lygio

Kristina
Svečias
Kristina

Balsuosim tik už Donatą, nes jo daina geriausia, ir verta Eurovizinės scenos.

aš
Svečias

Gera daina !Charizmatiškas atlikėjas.

sandra
Svečias
sandra

yesssss!!!!! yesssss!!!! yessss!!! europinio lygio daina ir pasaulinio lygio atlikejas!!! o mano 4-mete dukra pradejo verkt, kai Donato daina pasibaige … turi “sviesioj”kartoj tikra fanate!!! sake “mama, irasyk, kad masinytej klausyt galeciau “:D viskas tuo ir pasakyta!!! 🙂 saunuolis Donatas! per Jenings daina europa uzknarkus butu….

jork
Svečias
jork

15-5 vieta