Donny Montell – I’ve Been Waiting For This Night

Donny MontellDonatas Montvydas dar kartą bandys užkariauti Euroviziją. Primename, kad Donatas Montvydas Eurovizijos konkurse jau dalyvavo 2012 metais ir užėmė 14 vietą.

Atlikėjas yra paskelbęs, jog dalyvaus 2016 metų Eurovizijos nacionalinėje atrankoje. Netgi jau pristatė viešai ir kūrinį, su kuriuo bandys laimę artėjančiame konkurse. Dainos pavadinimas “I’ve Been Waiting For This Night”. Tai pat primename, jog Donato Montvydo sceninis vardas yra Donny Montell.

Taigi, siūlome paklausyti šio atlikėjo konkursinę dainą ir įvertinti jos “euroviziškumą” bei galimybes sėkmingai pasirodyti atrankoje, o po to galbūt ir didžiojoje Eurovizijos scenoje.

Donny Montell – I’ve Been Waiting For This Night

9 komentarai apie “Donny Montell – I’ve Been Waiting For This Night”

  1. Nuostabi daina! Mes šiais metais laimėsime! Sėkmės Jums, Donatai! Būtinai balsuosime už Jus! Superinė daina ir klipas, o tie suskraiberiai, kurie vertina daina viesai ir sako, kad ten nepadoru kažkas, nusišneka! Dar karta pasikartosiu: nereali daina ir Jus laimėsit!!!! Aš tikiu Jusu daina!

  2. Gabrielė Vydmantaitė

    Ši daina nuostabi ir pats pasirodymas yra nuostabus pirmasis kandidatas yra Donatas jis ir turi važiuot į Eurovizija nes ši daina ir pasirodymas auksinio lygio

  3. yesssss!!!!! yesssss!!!! yessss!!! europinio lygio daina ir pasaulinio lygio atlikejas!!! o mano 4-mete dukra pradejo verkt, kai Donato daina pasibaige … turi “sviesioj”kartoj tikra fanate!!! sake “mama, irasyk, kad masinytej klausyt galeciau “:D viskas tuo ir pasakyta!!! 🙂 saunuolis Donatas! per Jenings daina europa uzknarkus butu….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *