Donatas Montvydas Eurovizijoje liko 14-tas

Donatas Motvydas Eurovizijos 2012 finale iš viso surinko 70 taškų ir liko 14-tas. Tikėjomės geresnio mūsų atlikėjo įvertinimo, tačiau kaip bebūtų patekimas į finalą jau ir tai yra didelis pasiekimas, tuo labiau, kas finale aplenkėme 12-os šalių atstovus!

Pirmieji vieną tašką Lietuvos atstovui skyrė Juodkalnija. Vėliau 8 balai atkeliavo iš Baltarusijos, 4 balai – iš Azerbaidžano, 4 balai – iš Maltos, 3 balai – iš Prancūzijos, Jungtinė Karalystė ir Airija skyrė po 7 balus, Bulgarija – 5 balus, Nyderlandai 1 balą, Norvegija – 6 balus, broliai latviai – 4, pusbroliai estai 3, draugai gruzinai mums skyrė maksimalų skaičių balsų – 12, Rusija – 5.

25 komentarai apie “Donatas Montvydas Eurovizijoje liko 14-tas”

 1. Saunuolis, daina labai stipri, atlikta 100 proc. Nesvarbu kelinti esam, ji nepabostanti ir ausiai labai miela.

 2. Nesuprantu latvių,bei estų. Juk Baltijos seserys,o taip daro…Bet gruzinai tai MALAČIAI!! 🙂

 3. Donatas šaunuolis. Pasižiūrėkim į dalyvių finale lentelę, juk 13 ir 12 vietos tik 1 taškeliu aplenkė Donatą, tai beveik 12 vieta Donatui Montvydui.
  Dar galvoju, kad, jei jį būtų rodę iš arčiau ir Lietuva būtų nors kiek įdomiau šviesos efektų skyrusi mūsų vargšeliui, tai gal ir į 10-ką būtume papuolę. Juk tokia Rumunija tikrai negeriau už mus gyvena, bet scenoje panaudoti šviesos efektai buvo geresni….deja….

 4. Fantastika. Tikras malonumas klausytis Donato. Nuostabus balsas, plastika ir t.t. Jeigu nebūtų politikos konkurse -Eurovizijos laurai priklausytų jam.

 5. zivile uk

  saunuolis Donatai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buvo verta balsuoti uz tave!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vienintelis lietuvos atstovas iki siol eurovizijai buvai nepakartojamas!!respect!!!!!!

 6. zivile uk

  man tu nugaletojas esi ir taip!!!!!daina atlikai is sirdies,plastiskas esi, grazu ziureti!

 7. Daina apie akla meile.. O prie ko tas salto?:hm: ir tie Dzeksono judesiukai? Daina grazi,balsas ir scenine isvaizda taip pat puikus,bet nusitampymai scenoj………… Geriau jau nematyt.. Gal del to raistis ant akiu buvo :hm:..

  1. Todėl, kad bachūriukas turi ir balsą ir judesį, ko neturėjo kiti atlikėjai, todėl parodė ir vieną ir kitą. Aiškiau?

 8. Sveikinu, Donatai, puiki daina ir nuostabiai atlikta. Didžiuojamės tavim, ačiū ir sėkmės tau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *