Airijos daina 2016: Nicky Byrne – Sunlight

Nicky ByrneAirijos nacionalinis transliuotojas RTE nusprendė neorganizuoti atrankos ir į 2016 metų Euroviziją siųsti populiarų dainininką Nicky Byrne su daina „Sunlight“.

Nicky Byrne eilę metų buvo populiarios vaikinų muzikos grupės „Westlife“ narys, tačiau 2012 metais grupė sustabdė savo veiklą ir Nicky Byrne pradėjo solinę karjerą.

Kviečiame paklausyti ir įvertinti Airijos dainą 2016. Lauksime jūsų komentarų pranešimo apačioje arba mūsų facebook puslapyje “Eurovizija.net”.

Nicky Byrne – Sunlight

7 komentarai apie “Airijos daina 2016: Nicky Byrne – Sunlight”

  1. IrenaRuterut

    Puiku . Si daina visaapimanciai meilei -kaip visus zemeje mylinti,besisypsanti Saule -turi kelia ne tik protams,bet ir sirdims parodyti. Tai paprastume.silumoje sukurta – pavasarinei prasminei atgaivai ir tarpusavio butinai pagarbiai meilei -daina.

  2. IrenaRuterut

    Eurovision 2016 SUNLIGHT / Song,s root professional in the simplicity. Song, s force – it is real show way for vision Loveland. SUNLIGHT – swinging, comforter, inspiration. For AMOUR fairly hers onself. LOVE and LOVED. / Irenarute Rut /

  3. galiu klausytis šios dainos tūkstančius kartų, nuostabi daina, o kitų šalių, kurios jau yra išsirinkusios – visiškai neužkabina…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *