Ispanija apsisprendė – į Euroviziją 2016 vyksta atlikėja Barei

bareiIspanijos sostinėje Madride paaiškėjo šios šalies atstovas šių metų Eurovizijos dainų konkurse Stokholme. Nugalėtoja tapo 33 metų dainininkė Bárbara Reyzábal González-Aller, scenoje žinoma slapyvardžiu Barei. Atlikėja finale su daina „Say Yay!“ surinko 114 taškų ir nuo antrosios vietos laimėjo 20 taškų.

2001 metais atlikėja Benidormo tarptautiniame dainų festivalyje kartu su atlikėju Gonzalo Nuche užėmė 2-ąją vietą, tačiau dėl laimėtojų diskvalifikavimo, buvo laikomi festivalio laimėtojais. Po festivalio, atlikėja išvyko į Majamį, kur dirbo įrašų studijose, o vėliau grįžus į Madridą, pradėjo koncertuoti šio miesto salėse.

2011 m. Barei išleido pirmąjį savo albumą „Billete para no volve“. Iškart po to, kas keletą mėnesių pradėjo išleisti dainas anglų kalba. Pirmoji – “Play“, kuri buvo išleista 2012-ųjų spalį.

Antrasis albumas „Throw The Dice“, pasirodė 2015 m. balandį. Albume jautėsi britų ir amerikiečių POP, Funk ir Soul muzikos įtaka. 2015 m. daina „Time To Fight“ buvo naudojama „Atresmedia’s“ transliacijoms UEFA Čempionų lygos rungtynėms, kaip teminė daina.

Panašūs straipsniai

2

avatar
2 Komentarų gijų
0 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
2 Komentaro autoriai
TinaAria Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
Aria
Svečias
Aria

norisi isjungti paklausius pirma posma. iki

Tina
Svečias
Tina

kažkokia ne ta…. negražu, nesiklauso