Panašūs straipsniai

7

avatar
6 Komentarų gijų
1 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
6 Komentaro autoriai
AlbinasjjjjJonnmBeata Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
Tina
Svečias
Tina

Tikrai nuostabu, kiek perklausiau eurovizinių dainų – tai viena geriausių, viskas yra : išraiška, gražus balsas, dainos atlikimas, o svarbiausia šou, to reikia eurovizijai… labai gražu, klausau žiūriu ir žaviuosi, nors žinau pasaulis nepastebės liksim paskutiniai , tokia ta realybė, eurovizija nemato tikrų talentų.

Beata
Svečias
Beata

Sveikinu su pergale ! „I’ve Been Waiting For This Night” gal reiktu kiek pakeisti, pvz, „I’ve Been Waiting For Your Heart”. Kai pastoviai kartojama tik si fraze „I’ve Been Waiting For This Night”, susidaro ispudis, kad buvo tiek ilgai laukiama vienos nakties meiles nuotykio. Toki ispudi sustiprina taip pat atlikejo “gatves stiliaus” apranga. Tarptautineje arenoje si fraze “„I’ve Been Waiting For This Night”, mano poziuriu, skamba per daug siurksciai. Sia fraze reiktu pasvelninti. Merginoms labiau patinka ilgalaikiai romantiski santykiai. Manau, vaikinams taip pat… Jei Lietuvoje si daina yra populiari, tai kitose valstybese tiek Europoje, tiek siaures Afrikoje, pvz, Turkijoje, ar… Read more »

nnm
Svečias
nnm

si daina man patinka, bet zodis „night“ suteikia dviprasmiska reiksme siai dainai. Tampa nebeaisku, ar si daina yra apie meile ar naktini klubini gyvenima. Zodis „night“ nereiskia „akimirksnio“. Jis reiskia tik „naktis, vakaras“. Vadinasi pavadinimas isverstus skamba taip: „As laukiau sios nakties (bet ne „As laukiau sio momento“). Kad nekiltu dviprasmiskumu, geriau butu zodi „night“ is vis pasalinti, ir pakeisti ji kitu, tikslaiu isverstu zodziu.

Jo
Svečias
Jo

Eilinį kartą ištraukėte frazę iš konteksto – nebūkite kaip tie buki žurnalistai… išklausykite dainą nuo pradžios ir pabaigos – jos esmė, kaip jis daug kentėjo ir ieškojo, kažko ilgai ir pagaliau tai atrado būtentį dabar, ie jie yra dabar kartu… Tai daina apie meilę…

Jo
Svečias
Jo

p.s. atleiskite už rašybos klaidas, skubėjau.

jjjj
Svečias
jjjj

super

Albinas
Svečias
Albinas

Donatas Montvydas su sita daina tureru buti devintas