Eurovizija 2016: Favoritų TOP 5

 Eurovizija 2016: Favoritų TOP 5

Tradiciškai, kaip ir prieš kiekvieną Eurovizijos konkursą, skelbiame rubriką – Eurovizijos favoritų TOP 5. Šis penketukas sudaromas pagal lažybų bendrovių vertinimus ir prognozes, kurios būna paremtos pagal eilę faktorių.

Eurovizijos favoritų TOP 5:

  1. Rusija
  2. Prancūzija
  3. Švedija
  4. Australija
  5. Malta

Taigi, anot lažybininkų šių metų Euroviziją 2016 daugiausiai šansų laimėti turi Rusija. Jų nuomone, šios šalies atstovas yra akivaizdus konkurso lyderis. Taip pat gerus šansus duoda ir Prancūzijos atstovui. Kiek kuklesni koeficientai Švedijos, Australijos ir Maltos atstovams. Taip pat arti penketuko yra Ukrainos dainininkė Jamala.

Lietuvos atstovui, Donatui Montvydui, lažybų bendrovės prognozuoja vietą antroje turnyrinės lentelės dalyje. Tiesa, jų nuomone, mūsų atlikėjas turi daug šansų įveikti pusfinalio barjerą.

Tuo tarpu imant visas Baltijos valstybes tai geriausiai reitinguojamas Latvijos dainininko Justs pasirodymas. Anot lažybų ekspertų jis turi realius šansus užimti vietą finaliniame TOP 10. Tuo tarpu estui, kaip ir mūsiškiui, žada vietą arčiau turnyrinės lentelės pabaigos. Žinoma, jei pastarajam apskritai pavyks prasibrauti į Eurovizijos finalą.

Panašūs straipsniai

2

avatar
2 Komentarų gijų
0 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
2 Komentaro autoriai
nidaVilija Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
Vilija
Svečias

Nesamone, Lenkija laimes

nida
Svečias
nida

Nesutinku. Ispanijos daina tikrai bus viena is geriausiu. Prancūzija atrodo silpnai, kaip ir musu Donatas.