Eurovizija 2016: Pirmojo pusfinalio rezultatai

 Eurovizija 2016: Pirmojo pusfinalio rezultatai

Štai ir startavo ilgai lauktas Eurovizija 2016 konkursas. Antradienio vėlyvą vakarą paaiškėjo 10 šalių, kurios pateko į finalą ir tęs kovą dėl Eurovizijos nugalėtojo vardo. Iš Lietuvos vedėjo, Dariaus Užkuraičio, intonacijų galima spręsti, jog į finalą daugiau mažiau pateko tų valstybių atlikėjai, kuriems ir buvo pranašaujama tokia sėkmė. Tiesa, Darius Užkuraitis kažkodėl nustebo dėl Austrijos patekimo į finalinį renginį, tačiau mūsų, Eurovizija.net, kolektyvas tuo neabejojo.

Tiesa, šiek tiek apmaudu, kad į Eurovizijos finalą nepateko Estijos atstovas Jüri Pootsmann su daina Play. Na bet tikimės, kad ketvirtadienį tą pavyks įgyvendinti mūsiškiui Donatui Montvydui bei “braliukams” latviams.

Pirmojo Eurovizijos 2016 pusfinalio rezultatai. Į finalą pateko šios šalys:

Pirmojo pusfinalio balsavimo rezultatai:

ŠalisBendras taškų skaičiusKomisijos taškaiŽiūrovų taškai
1. Rusija342148194
2. Armėnija243127116
3. Malta20915554
4. Vengrija19778119
5. Nyderlandai19710295
6. Azerbaidžanas1859293
7. Austrija17037133
8. Kipras1647193
9. Čekija16112041
10. Kroatija1338053
11. Bosnija ir Hercegovina1042678
12. San Marinas681949
13. Juodkalnija604614
14. Islandija512724
15. Suomija513516
16. Graikija442222
17. Moldova33249
18. Estija24915

1

avatar
1 Komentarų gijų
0 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
1 Komentaro autoriai
egle Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
egle
Svečias
egle

nebuvo nr kuriuo balsuoti , nesmone