Eurovizijos 2013 finale Andrius Pojavis užėmė 22-ą vietą

Lietuvos atstovas, Andrius Pojavis, Eurovizijos 2013 finale užėmė 22-ą vietą iš 26 dalyvių. Dainininkas finaliniame balsavime surinko 17 taškų, kuriuos jam paskyrė šios šalys:

6 — Italija
5 — Baltarusija
3 — Azerbaidžanas
1 — Gruzija, Airija, Ukraina.

Andriaus Pojavio pasirodymas Eurovizijos 2013 finale

Eurovizijos 2013 lentelė po balsavimo finale

1. Danija 281
2. Azerbaidžanas 234
3. Ukraina 214
4. Norvegija 191
5. Rusija 174
6. Graikija 152
7. Italija 126
8. Malta 120
9. Nyderlandai 114
10. Vengrija 84
11. Moldova 71
12. Belgija 71
13. Rumunija 65
14. Švedija 62
15. Gruzija 50
16. Baltarusija 48
17. Islandija 47
18. Armėnija 41
19. Jungtinė Karalystė 23
20. Estija 19
21. Vokietija 18
22. Lietuva 17
23. Prancūzija 14
24. Suomija 13
25. Ispanija 8
26. Airija 5

14 komentarų apie “Eurovizijos 2013 finale Andrius Pojavis užėmė 22-ą vietą”

 1. tiek daina gera ir pasirodė Andrius normaliai. Mane labiausiai stebino balsavimas – ir ne tik braliukų latvių. Juk pilna Anglija, Airija, Norvegija, Švedija ir netgi Danija lietuvių, o nė vieno taško. Šaunuoliai italai, žaviuosi, kaip sugeba vertinti kiekvieną su jų šalimi susijusį žmogų. O, kita vertus, tik tašku atsiliekame nuo garsenybės Cascados, tai argi blogai. Lietuvai turbūt nereikia važiuoti į Eurovizijas vien dėl to, kad negilintume savo kompleksų.

  1. Vis : na jeigu tau kažkas nepatinka tai pats ar pati važiuok į Euroviziją pažiūrėsim kaip pati ar pats pasirodysi ir tada kažką galėsi sakyti.Kabelio princesė ar princas čia aukina pc ir kažką sako čia ,nors pats ar pati nekažką esi.Geriau išvis nevažiuok :P.Ir tada pažiūrėčiau kaip tu ten padainuotum.. Tad čiaupk žaptus 😛

    1. cia sukciavimas swedai taip padare kad neitu balsuoti uz lietuva. Jungtinės Karalystės gyventojai „Eurovizijos“ dainų konkurse negalėjo balsuoti už Lietuvos atstovą Andrių Pojavį. Lietuviai emigrantai tikina, kad savo balso negalėjo atiduoti nei skambindami mobiliaisiais telefonais, nei siųsdami SMS žinutes. Tokios problemos kilo Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje.

  2. Mes lietuviai gyvenantys Norvegijoje balsavome uz Lietuva labai daug kartu, kai kurie dave po 20 skambuciu, taciau tie skambuciai nebuvo iskaiciuoti, nes patvirtinimai atejo tik kita diena. Jauciame labai apgauti ir nusivyle tokia balsavimo sistema.

  1. Kaip pirštu į akį ! Pabūsiu optimiste ir vis tik tikėsiuosi , kad šių metų pseudokonkurso užkulisiais pasidomės tie , kurie privalėtų pasidomėti .
   Pamąstymui – mano draugė Lietuvoje bandė prabalsuoti už Azerbaidžianą , bet prabalsavo neaišku už ką , nes , surinkus bendrąjį numerį , jos balsas jau buvo užskaitytas , atlikėjo numerio rinkti nebereikėjo …
   Mano draugams (ir jų draugams) Anglijoje prabalsuoti nepavyko , nes buvo “užlūžę” linijos…
   Tad ko verti šių metų rezultatai ir laimėtojai? Manau – tik didžiulio , viešo , gėdingo pasaulinio skandalo ir balsų peržiūrėjimo .

   1. Britanijoje tinklai isijunge 3.40 min likus iki balsavimu pabaigos.Net fiziskai neimanoma buvo prabalsuoti leistina skambuciu skaiciu.Sms visai nebevike balsavime.Kazkokia nesamone .Nuo siol sis konkursas is vis ar jau bereikalingas.Uz gerus pinigus issikelti gali bet kas.Nusivyliau eurovizija ir galima butu pagalvoti apie nauja ,dar neuztersta konkursa.

 2. žemaitis

  Kas nutiko lietuviams? Ignoruojama lietuvių kalba. Sveikinu Estus, kurie jau kuri Eurovizija dalyvauja su estiška daina.Siūlau kitais metais dalyviams iškelti reikalavima, dainuoti tik lietuviškai.

 3. koksskirtumas

  Sveiki,pats gyvenu airijoje ir is pazystamu ir draugu balsavo mazdaug 35 zmones ir mes po 20 sms issiunteme kaikurios sms net atsauktos buvo tipo neleidziama issiusti ir panasiai,anglijoje daug kaqs siunte tai pat kiek skaiciau zmoniu komentarus internete ,siu metu eurovizija buvo tikrai nupirkta,tad nera cia ko svarstyti,geda ir dar karta geda,kaip azarbaidzianas pasirode,ogi visiskai sudinai ir antra vieta paeme nejokinkit viskas NUPIRKTA BUVO!!!!!!!!!!!!

 4. apsisudino organizatoriai ir tiek. o lietuvis puikiai sudainavo. balsas nerealus, tarimas aiskus ir toks atsiputes..:)

 5. gyvenu anglijoje seip turiu keleta draugu anglu kurie man sake kad ju zvaigzdems pati zemiausia lyga dalyvauti eurovizijoje ir net dauguma nezino kas tai yra eurovizija ! sie metai kaip tik patvirtina . LIETUVIS MALACIUS ! ! ! man geriausia daina net ir uz ukrainos . visi sakantys sudas rekomenduociau pirma issiversti googleje zodzius tada bent suprasit apie kalbat

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *