donny montell

Donatas Montvydas pateko į Eurovizijos 2016 finalą!

Donatas Montvydas be priekaištų atliko savo pasirodymą antrajame Eurovizijos pusfinalyje ir pateko į finalą! Labai džiugu, kad ir pagrindiniame Eurovizijos 2016 renginyje išvysime mūsiškio pasirodymą. Primename, kad 2012 metų Eurovizijos finale Donatas Montvydas liko 14-tas. Ar šį kartą Lietuvos atlikėjui pavyks pagerinti savo prieš tai buvusį pasiekimą išvysime jau šį šeštadienį. Tiesioginės transliacijos pradžia – 22:00 valandą.

Siūlome dar kartą pažiūrėti Donny Montell pusfinalio pasirodymą ir lauksime jūsų komentarų, atsiliepimų naujienos apačioje.

Donny Montell – I’ve Been Waiting For This Night

7 komentarai apie “Donatas Montvydas pateko į Eurovizijos 2016 finalą!”

    1. Labai puikus ir įspūdingas pasirodymas! 🙂 Donatas spinduliuoja kažkokia vidine šviesa ir stiprybe, prikausto žiūrovą prie TV ekrano ir nepaleidžia iki pat pabaigos pasirodymo 🙂 man daina nėra tokia stipri, kaip atlikėjo vidus, tai labai jaučiasi, bet tai nėra blogai :). Sėkmės, Donatai! Tu turi jausti, kad mes esame su tavimi! 🙂

  1. Labai palaikau Donata, super pasirodymas buvo ketvirtadieni,linkiu jam finale patekti į dešmtuka,sėkmės…!

  2. Tris valandas ieskau kaip prabalsuoti uz ji is vokietinos bet niekaip nerandu.. Kaip gali laimeti kai tautieciai nezino kokiu numeriu uz tave balsuoti..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *