Eurovizija 2016: Antrojo pusfinalio rezultatai

 Eurovizija 2016: Antrojo pusfinalio rezultatai

Eurovision Lithuania 2016

Pasibaigus antrajam Eurovizija 2016 pusfinaliui, paaiškėjo dar 10 šalių, kurios pateko į konkurso finalą. Mums žinoma svarbiausia, kad tokią teisę iškovojo Donatas Montvydas. O patekti tikrai nebuvo paprasta, nes antrajame pusfinalyje buvo itin daugiau gerų pasirodymų.

Taip pat džiaugiamės, jog ir mūsų artimiausiems kaimynams, latviams, pasisekė ir jų atstovą “Justs” išvysime finale. Iš viso antrojo pusfinalio renginyje savo kūrinius pristatė 18 valstybių atlikėjai. Kaip ir buvo tikėtasi sėkmė lydėjo ir vieną iš konkurso favoričių – Australiją. Tiesa, nors australų daina išties stipri, tačiau bent jau pats pasirodymas mums didelio įspūdžio nepaliko. Sprendimas didžiąją dalį kūrinio atlikti sėdint ant kubo mums pasirodė kiek per daug statiškas. Pagal dainos konstrukciją norėjosi iš atlikėjos “Dami Im” daugiau ekspresijos.

Antrojo pusfinalio rezultatai. Į Eurovizijos 2016 finalą patekusios šalys:

1. Belgija
2. Gruzija
3. Ukraina
4. Bulgarija
5. Australija
6. Lietuva
7. Serbija
8. Izraelis
9. Lenkija
10. Latvija

Antrojo pusfinalio balsavimo rezultatai:

ŠalisBendras taškų skaičiusKomisijos taškaiŽiūrovų taškai
1. Australija330188142
2. Ukraina287135152
3. Belgija274139135
4. Lietuva222104118
5. Bulgarija22098122
6. Lenkija15120131
7. Izraelis14712720
8. Latvija1326468
9. Gruzija1238439
10. Serbija1055550
11. Makedonija883454
12. Baltarusija843252
13. Norvegija632934
14. Slovėnija57498
15. Airija461531
16. Albanija451035
17. Danija341024
18. Šveicarija28253

Lietuvos komisijos balsai antrajame pusfinalyje:
12 – Australija
10 – Gruzija
8 – Ukraina
7 – Latvija
6 – Izraelis
5 – Belgija
4 – Norvegija
3 – Lenkija
2 – Bulgarija
1 – Slovėnija

Lietuvos žiūrovų balsai antrajame pusfinalyje:
12 – Latvija
10 – Ukraina
8 – Gruzija
7 – Lenkija
6 – Baltarusija
5 – Australija
4 – Belgija
3 – Bulgarija
2 – Norvegija
1 – Airija

avatar

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.